LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ-11 2024 SONBAHAR PARKURU

TAZI KANYONU, KÖPRÜLÜ KANYON, ORMANA DÜĞMELİ EVLER, İBRADI, SELGE ANTİK KENTİ

Sen hiç mevsimlerin değişimine tanık oldun mu?

 

Likya Yolu Yürüyüşü-2024 Sonbahar Parkuru

26 - 29 Ekim 2022 (Cumartesi Salı)

4 Gün, 3 Gece Manavgat'ta 5 Yıldız Hotelde Konaklama

* * * * *

Altınbeşik Mağarası Milli Parkını ziyaret, Mağara İçinde Botla Gezinti

Ormana'dan İbradı'ya Tarihi Göç Yolunda Yürüyüş

Selge Antik Kenti'nden Köprülü Kanyona Orman İçi Yürüyüş

Tazı Kanyonu, Sarıhaliller, Menteşbey Doğa Yürüyüşü

 

2024 Likya Yolu Yürüyüşü Sonbahar Programı 2022 sonbaharında yaptığımız ve inanılmaz rotalarda yürüdüğümüz, Likya Yolu'nun biraz dışında fakat yine Antalya'nın antik ve tarihi coğrafyasında gerçekleştireceğiz.

Hem Manavgat'ta 5 yıldız bir hotelde konaklamak suretiyle 29 Ekim tatilimizi değerlendireceğiz hemde Antalya'nın bu farklı coğrafyasında zaman zaman antik kentlerin içinde yürüyeceğiz bazende doğa harikası kanyonların, mağarada bozla gezintinin, orman içi patika yolların, tarihi köyleri ziyaretin  keyfini çıkartacağız.

Etkinlik süresince Manavgat, Primasol Hane Family Resort 5 Yıldız Hotelde konaklanacak olup halihazırda hotelde kısıtlı miktar oda için ön rezervasyon yapılmıştır. Misafirlerimizin tatil yoğunluğunu dikkate almalarını önermekle birlikte 1 EYLÜL 2024 - PAZAR'dan sonra yapılacak ön ödeme / rezervasyon talepleri hotel imkanları dahilinde cevaplandırılabilecektir. Dileyen misafirlerimiz ise bu 4 günlük süreyi hotelten ayrılmadan, tüm hotel imkanlarından faydalanmak suretiyle de (Hotelin herşey dahilinde ne varsa) geçirebilirler.

NOT: Geçen sefer tecrübe ettik ki hotel çocuklarla veya çocuksuz sakin bir tatil için herşeyiyle biçilmiş kaftan. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Bu etkinlik en az 11 kişi en fazla 45 kişi ile gerçekleştirilecektir.

Genel Koordinatör : Bünyamin ŞAHİN (532-733 3671)

Yerel Rehber : Veysi TATLI, Zahide KORKUT

 

Hotele erken giriş veya geç çıkış yapmak isteyen misafirlerimiz etkinlik sorumlusu ile koordine kurmak suretiyle grubumuz için alınan özel ücretle hotelde tatil yapabileceklerdir.

 

İSTANBUL-ANTALYA-İSTANBUL ULAŞIM: (ÖNEMLİDİR!...)

26 Ekim 2024 - Cumartesi sabahı transfer aracımız en geç 09:00'da Antalya otobüs terminalinden, 09:30'da ise Antalya havalimanından hareket edecek şekilde, gelen misafirlerini bekliyor olacak. Alacağınız otobüs biletiniz en geç 08:30'da, uçak biletiniz ise en geç 09:00'da Antalya'ya iniş şeklinde olmalıdır. Dönüş uçak biletiniz ise, 29 Ekim 2024 - Salı akşamı, Antalya'dan en erken 20:00'da kalkacak şekilde olmalıdır. Otobüsle dönecek misafirlerimiz için ise 20:00 ve sonrasındaki seferleri tercih etmelerini öneriyoruz. Önerilen saatlerin dışında alınan biletler için uçağa/otobüse yetişme garantisi verilmez.

Antalya'ya daha geç gelen veya Antalya'dan daha erken saatte dönecek misafirlerimiz, transfer aracının programına uyamayacaklarından, bu misafirlerimiz kendi imkanları ile gruba katılmak durumunda olacaklardır. Yani ulaşımları tamamen katılımcılara ait olacaktır...

 • Daha önceki Likya Yolu etkinliklerimizin bitişinin tatil dönüşüne denk gelmesinden dolayı uçak biletleri aşırı pahalılanmış hatta ne uçaklarda nede otobüslerde yer kalmamıştı. Katılacak misafirlerimize bu konuya öneml vermelerinde fayda var.
 • İlave olarak misafirlerimiz 30 Ekim 2024 - Çarşamba sabahı İstanbul'a dönme alternatifini dikkate alabilirler.
 • Antalya'ya / Manavgat'a kendi aracı ile veya Manavat'a erken gelip otele erken giriş yapmak isteyen misafirlerimiz mutlaka etkinlik sorumlusu ile koordine kurmalıdırlar.
 • Etkinliğe katılım bildiren misafirlerimizin gidiş/dönüş ulaşım bilgisi ve saatlerini etkinlik sorumlusuna bildirmeleri gerekmektedir...

TAVSİYE EDİLEN UÇUŞLAR
İSTANBUL-ANTALYA

+/ PGS / PC2028 / 0010 - 0130 /  SGÖKÇEN-ANTALYA
+/ PGS / PC2000 / 0545 - 0705 /  SGÖKÇEN-ANTALYA
+/ PGS / PC2000 / 0630 - 0750 /  SGÖKÇEN-ANTALYA
+/ THY / TK2408 / 0620 - 0745 / İSTANBUL-ANTALYA
+/ PGS / PC2004 / 0715 - 0835 / İSTANBUL-ANTALYA

NOT : Tarih yaklaştıkça ilave uçuşlar olabilir, fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

ANTALYA-İSTANBUL
+/ THY / TK2421 / 2050 - 2200 / ANTALYA-İSTANBUL
+/ PGS / PC2021 / 2050 - 2210 /  ANTALYA-SGÖKÇEN
+/ AJET / VF3033 / 2200 - 2320 / ANTALYA-SGÖKÇEN
+/ AJET / VF3043 / 2305 - 0020 / ANTALYA-SGÖKÇEN
+/ PGS / PC2025 / 2245 - 0005 / ANTALYA-SGÖKÇEN
+/ THY / TK2425 / 2305 - 0040 / ANTALYA-İSTANBUL

NOT : Tarih yaklaştıkça ilave uçuşlar olabilir, fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

DİKKAT!!!...

Bu Likya Yürüyüşü, 3 gece (5*) otel'de YP (oda + açık büfe kahvaltı + açık büfe akşam yemeği) konaklama, tüm eşyalarımızın araçla taşınması (Antalya - Manavgat - Otel - Parkur başlangıç / bitişleri - Otel - Antalya), tüm transferler ve yerel rehberlik hizmetleri dahil şeklinde gerçekleştirilecektir...

Etkinlik süresince otel konaklamaları açık büfe kahvaltı ve açık büfe akşam yemeği dahil şeklindedir. Bunun haricindeki öğünler katılımcıların kendilerine aittir. Parkur başına gitmeden önce market alışverişi sağlanacaktır.

Etkinlik süresince gün içinde hotelde kalarak hotel imkanlarından faydalanmak isteyen misafirler organizasyon sorumlusuna bildirmek ve günlük 1000TL fark ödemek suretiyle hotelin herşey dahil uygulamasındaki tüm imkanlarından faydalanabileceklerdir. Misafirler fark ödemeden hotelde kaldıkları takdirde normal YP hizmete tabi olacaklardır. Single konaklama için gecelik fark 1250TL 'dir.

Açıklamalar:

Her katılımcımız organizasyonun kurallarını kabul etmiş sayılır. Rehberlerimizin kararlarına itiraz edilemez. Rehber ortam ve diğer şartlara bağlı olarak programda değişiklikler yapabilir. Şikâyetler genel koordinatöre yapılır. Likya parkurlarının bazı bölümleri, kayalık ve çalılık patikalardan oluşabilmektedir. Katılımcıların donanımları (özellikle ayakkabı/bot) ve performansları bu koşullara uygun olmalıdır.

Yiyecek Planlaması :

Etkinlik için ekstra kapsamında yiyecek planlaması ;
- 1 kahvaltı (Perşembe sabah Antalya çıkışında kısa bir kahvaltı molası verilecektir),
- 1 öğle yemeği (İlk gün otele giriş yapmadan öncedir. Katılımcılar hazırlıklı olmalıdır.)
- 1 akşam yemeği (Pazar akşam Manavgat'tan Antalya'ya dönerken),
- 3 öğle yemeği (3 gün doğa yürüyüşünde.)
- Her sabah parkur başına gitmeden önce tesis / parkur yakınındaki marketten su, yiyecek, meyva vb ihtiyaçların alınabilmesi için alışveriş molası verileceltir.

1. Gün

ALTINBEŞİK MAĞARASI, ORMANA- İBRADI ARASI KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

26 Ekim 2024 , Cumartesi

Antalya'ya uçakla (ve varsa otobüsle) gelen misafirlerimizi aldıktan sonra erken girişte problem olmazsa otele giriş yapıyoruz.

Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra aracımızla Ormana beldesi yakınlarındaki Altınbeşik Mağarası Milli Parkına gidiyoruz.

 

 

Türkiye’nin 1., Avrupa’nın 3. En büyük sualtı gölü mağarası olan Altınbeşik Mağarasının iç kollarıyla birlikte uzunluğu yaklaşık 2200 metredir. Mağara suyunun yer yer derinliği 15 metreyi bulur. Mağaranın iç kısımlarında bulunan travertenlerin en büyüğü 44 metre yüksekliğindedir. Orta kısmında doğal kayalardan oluşan bir adet köprü vardır.

Altınbeşik Sualtı gölü mağarasında dileyenler bot gezintisi yapabileceklerdir.

Mağara ziyaretimişzden sonra adı düğmeli evlerle özdeşleşmiş olan Ormana beldesine geçiyoruz. Beldenin tarihi sokaklarında enfes düğmeli evler mimarilerini bolca fotoğraflıyoruz.

Fırsatı olanlarla beldenin dünyaca ünlü ve her ziyaretçinin hem ambiyansına hemde lezzetlerine tam not verdiği Aktive restaurantta mola veriyoruz. Dileyenler yemek molası verebilir, dileyenler ise sadece çay, kahve molası verebilir.

 

Moladan sonra ise Ormana'dan İbradı ilçesine yaklaşık 2 saatlik fazla yorucu olmayan bir doğa yürüyüşü yapıyoruz.

Günün sonunda hotelimize geçiyoruz.

Konaklama

Manavgat Primasol Hane Family Resort Hotel

2. Gün

METEOR ÇUKURU, SARIHALİLLER, MİNARELİ MENTEŞBEY ANTİK GÖÇ YOLU ÜZERİNDE YÜRÜYÜŞ

27 Ekim 2024 , Pazar

Bugün yaklaşık 15km'yi bulan doğa yürüyüşümüzde kilometreler boyunca her adımımızda antik göç yolunu oluşturan, Sarıhalilller - Minareli - Menteşbey Tarihi Kervan Göç Yolu olarak adlandırılan taş yola basacağız, MÖ ki hayata tanıklık edeceğiz.

Akseki'nin küçük köylerinden birinden başlacak olan yürüyüşümzde, günümüze kadar bozulmadan ulaşan, antik dönemde Romalılar, Selçuklular ve Osmanlılar dönemlerinde ise kervan ve göç yolu olarak kullanılan yolda tarihin izleri üzerinden ilerleyeceğiz. Zaman zaman demir teker izlerine rastlayacağız, kavşaklara, dinlenme noktalarına tanık olacağız.

 

 

 

Molamızı yapısıyla ilgimizi çekecek olan Minareli köyünde vereceğiz. 

Yürüyüşümüzün sonunda Menteşbey köyüne varacağız.

Gün sonunda yine hotelimize geçiyoruz. Varsa hotelin eğlence programlarına katılıp günün yorgunluğunu çıkarıyoruz.

Konaklama

Manavgat Primasol Hane Family Resort Hotel

3. Gün

SELGE ANTİK KENTİNDEN KÖPRÜLÜ KANYONA ORMAN İÇİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

28 Ekim 2024 , Pazartesi

Bugün M.Ö. 5. YY.da kurulmuş Selge antik kentinden Köprülü Kanyon Milli parkı'na yürüyeceğiz.

Yaklaşık 14km. olan yürüyüşümüze Selge Antik kentinden başlıyoruz. Orman içi ve vadi kenarlarından devam edecek olan parkur oldukça fazla manzaralara sahip olmakla birlikte genellikle düz geçişler ve hafif inişler içermektedir.

Yürüyüşümüzün sonunda Köprülü Kanyona varıyoruz.

Dileyenler soğuk ırmak suyunda serinleyebilir, dileyenler sadece ayaklarını suya sokmak suretiyle serinleyebilirler.

Gün sonunda yine hotelimize geçiyoruz. Varsa hotelin eğlence programlarına katılıp günün yorgunluğunu çıkarıyoruz.

Konaklama

Manavgat Primasol Hane Family Resort Hotel

4. Gün

REZERV GÜN (MANAVGAT PLAJI)

29 Ekim 2024 , Salı

Bugün rezerv gündür.

Misafirlerimiz günü hotel çıkış saatine kadar hotelde istirahat ederek veya hotelin açık yüzme havuzlarında veya sahilde hotele rezerve edilmiş plajda denize girerek değerlendirebilrler. (Manavget sahilinde deniz ve kum gerçekten çok güzeldir. Sezonu böyle bir plajda kapatmak isteyebilirsiniz.)

Çıkıştan sonra aracımız misafirlerimizi sırasıyla Antalya havalimanına ve (varsa) Antalya Otobüs Terminaline bırakacaktır.

Konaklama

İstanbul'a Dönüş

Bitiş
08:30 | UÇAKLA 0830
09:00 | OTOBÜS 0900
09:00 | ÖZEL ARAÇ 0900

Durak Notu

- 26 Ekim 2024 - Cumartesi sabahı transfer aracımız en geç 08:30'da önce Antalya Otobüs Terminalindeki misafilerimizi, sonra ise 09:00'da da Antalya Havalimanında ki misafirlerimizi alarak hareket edecektir.

- Bu kapsamda transfer aracımız en geç 09:00'da Antalya Havalimanından hareket edeceğinden, uçakla gelecek katılımcıların en geç 08:30'da havalimanına inmeleri ve valizlerini alarak 09:00'da hareket edecek aracımıza yetişmeleri beklenmektedir.

- Özel aracıyla gelecek misafirlerimiz (etkinlik sorumlusuna kesinlikle bilgi vermek şartıyla) doğrudan Antalya'nın Manavgat çıkışındaki buluşma noktasına gelmeleri beklenmektedir.

Tahmini Paylaşım Ücreti

- Etkinliğe katılmak isteyen misafirlerden 5000TL ön ödeme talep edilir. Ödemesini yapan misafirlerin hotel oda rezervasyonları kesinleşmiş olacaktır.

- Single konaklama farkı gecelik 1250TL 'dir.

- Hotelin herşey dahil imkanlarından faydalanma farkı günlük kişibaşı 1000TL'dir.

- Antalya'ya özel aracıyla intikal edenler için herhangi bir ücret muafiyeti söz konusu olmayacaktır.

 

- Etkinlik süresince grubun doğa yürüyüşünde olduğu sürede, gün içinde hotelde kalarak hotel imkanlarından faydalanmak isteyen misafirler organizasyon sorumlusuna bildirmek ve günlük 1000TL fark ödemek suretiyle hotel imkanlarından faydalanabileceklerdir. Misafirler fark ödemeden hotelde kaldıkları takdirde normal YP hizmete tabi olacaklardır.

 

Etkinlik ön ödemesini yapan misafirlerimizin (likya, ad soyad) notu ile birlikte ulaşım/bilet bilgilerini de ekleyerek ön ödeme yaptıklarını etkinlik koordinatörü Bünyamin ŞAHİN'e (0532-733 3671) SMS, WhatsApp vb. iletişim araçları ile bildirmeleri gerekmektedir. 

Halihazırda kısıtlı miktar oda için ön rezervasyon yapılmış olmakla birlikte misafirlerimizin tatil yoğunluğunu dikkate almalarını önermekle birlikte 1 EYLÜL 2024 - Pazar'dan sonra yapılacak ön ödeme / rezervasyon talepleri hotel imkanları dahilinde cevaplandırılabilecektir.

Maliyete Dahil Olanlar

Bu Likya Yürüyüşü, 4 gece (5*) otel'de YP (oda + açık büfe kahvaltı + açık büfe akşam yemeği) konaklama, tüm eşyalarımızın araçla taşınması (Antalya - Manavgat Otel - Parkur başlangıç/bitişleri, Manavgat - Antalya), tüm transferler  ve yerel rehberlik hizmetleri dahil şeklinde gerçekleştirilecektir...
 
Etkinlik süresince otel konaklamaları açık büfe kahvaltı ve açık büfe akşam yemeği dahil şeklindedir. Bunun haricinde tüm öğünler katılımcıların kendilerine aittir. Parkur başına gitmeden önce market alışverişi sağlanacaktır.

Konaklanacak hotel herşey dahil şeklinde çalışmaktadır. YP bize özel fiyatlandırmadır. Etkinlik süresince gün içinde hotelde kalarak hotelin herşey dahil imkanlarından faydalanmak isteyen misafirler organizasyon sorumlusuna bildirmek ve günlük 1000TL fark ödemek suretiyle hotelin tüm imkanlarından faydalanabileceklerdir. Single konaklama farkı : gecelik 1250TL, 3 gecelik toplam 3750TL'dir.

 

- 4 gün süresince tüm transferler

- 3 gece 5* otelde YP (açık büfe kahvaltı + açık büfe akşam yemeği) konaklama

- Tüm yerel rehberlik hizmetleri

- Tüm acente maliyetleri

Maliyete Dahil Olmayanlar

- Diğer şehirlerden Antalya'ya gidiş ve Antalya'dan dönüş ulaşımları

- İlk gün kahvaltı öğünü, dört gün süresince öğle öğünleri ve son gün akşam öğünü

- Milli park girişleri, mağara girişleri, mağarada bot gezinti kira ücreti

- Otelde alınacak ekstralar

- Kişisel harcamalar.

 

Etkinlik süresince otel konaklamaları açık büfe akşam yemeği ve açık büfe kahvaltı dahil şeklindedir. Bunun haricinde tüm öğünler katılımcıların kendilerine aittir. Parkur başına gitmeden önce market alışverişi sağlanacaktır. 

Konaklanacak hotel herşey dahil şeklinde çalışmaktadır. YP bize özel fiyatlandırmadır. Etkinlik süresince gün içinde hotelde kalarak hotelin tüm herşey dahil imkanlarından faydalanmak isteyen misafirler organizasyon sorumlusuna bildirmek ve günlük 1000TL fark ödemek suretiyle hotel imkanlarından faydalanabileceklerdir. Misafirler fark ödemeden hotelde kaldıkları takdirde normal YP hizmete tabi olacaklardır.

Üye Girişi Yapmalısınız.

Gerekli Ekipmanlar

Malzemeler :

Bileği saran bot, su matarası, termos, kafa feneri, baton, tozluk, su geçirmez ceket (veya yağmurluk, panço), polar, termal içlik, bere, güneş gözlüğü, güneş kremi, kullandığınız ilaçlar...

Kıyafet planlaması yaparken, yaz iklimini dikkate alarak hareket etmeniz önerilir. Bölgenin bu mevsimde gündüz ve akşam sıcaklık farkına sahip olduğunu dikkate alınız...

- Bilekleri saran sert tabanlı yürüyüş botu ve baton herkeste mutlaka olmalıdır. (Spor ayakkabı, terlik, sandalet vb kesinlikle olmaz.)

- Sırt çantanızda en az 1.5 litre su bulundurmalısınız.

- Sırt çantanızda yedek giysi bulundurabilir, uzun molada kıyafetlerinizi değiştirebilirsiniz.

- Mevsime göre ceket, yağmurluk veya panço bulundurabilirsiniz.

Uyarılar

Dikkat!...  |  ÖNEMLİ!...

Daha önceki Poyraz Doğa Likya Yolu yürüyüşlerinde gözlemlenen katılımcıların donanım ve doğa yürüyüşü hakkında bilgi eksikliklerine istinaden aşağıdaki uyarıların yapılmasına, katılımcıların bu uyarılara kesinlikle uymaları gerektiğine ve gerekirse kendi sağlıkları açısından  yürüyüşten alıkonulabileceklerini bilmeleri gerekmektedir... 

 --- DONANIM UYARILARI  ---

 • - Bilekleri saran sert tabanlı yürüyüş botu ve baton herkeste mutlaka olmalıdır. (Spor ayakkabı, terlik, sandalet vb kesinlikle olmaz.)
 • - Sırt çantanızda en az 1.5 litre su bulundurmalısınız.
 • - Sırt çantanızda yedek giysi bulundurabilir, uzun molada kıyafetlerinizi değiştirebilirsiniz.
 • - Mevsime göre ceket, yağmurluk veya panço bulundurabilirsiniz.

--- DOĞA YÜRÜYÜŞ KURALLARI  ---

 • - Yürüyüş esnasında kesinlikle sigara veya tütün ürünleri içilmez.  (sadece ana molalar da izmarit doğaya bırakılmamak üzere izin verilebilir.)  
 • - Sağlık sorunlarınız nedeniyle kullandığınız ilaç vb. varsa mutlaka rehberi bilgilendirmelisiniz. Daha sonra meydana gelebilecek istenmeyen sonuçlardan hiç kimseyi sorumlu tutamayacağınız bilmelisiniz. 
 • - Rehber geçilmez, artçının arkasında kalınmaz. Her ne sebeple olursa olsun rehberi geçen, gruptan ayrılanlar için daha sonra meydana gelebilecek istenmeyen sonuçlardan hiç kimseyi sorumlu tutamayacağınız bilmelisiniz. 
 • - Rehber katılımcıların durumuna göre veya hava koşulları gerektirdiğinde parkuru uzatıp kısaltabilir. Hiç kimse bu konuda itiraz edemez.
 • - Rehber parkurun o günkü bölümüne, katılımcılardan bazılarını kabul etmeyebilir. İtiraz kabul edilmez.

Rehber Uyarıları

 • - Yürüyüş esnasında kesinlikle sigara veya tütün ürünleri içilmez.  (sadece ana molalar da izmarit doğaya bırakılmamak üzere izin verilebilir.)  
 • - Sağlık sorunlarınız nedeniyle kullandığınız ilaç vb. varsa mutlaka rehberi bilgilendirmelisiniz. Daha sonra meydana gelebilecek istenmeyen sonuçlardan hiç kimseyi sorumlu tutamayacağınız bilmelisiniz. 
 • - Rehber geçilmez, artçının arkasında kalınmaz. Her ne sebeple olursa olsun rehberi geçen, gruptan ayrılanlar için daha sonra meydana gelebilecek istenmeyen sonuçlardan hiç kimseyi sorumlu tutamayacağınız bilmelisiniz. 
 • - Rehber katılımcıların durumuna göre veya hava koşulları gerektirdiğinde parkuru uzatıp kısaltabilir. Hiç kimse bu konuda itiraz edemez.
 • - Rehber parkurun o günkü bölümüne, katılımcılardan bazılarını kabul etmeyebilir. İtiraz kabul edilmez.
Genel Uyarı Metni

DİKKAT!... Etkinliklerimiz, TÜRSAB Seyahat Acente İşletme belgesi sahibi Turizm acenteleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yurtiçinde gerçekleştirdiğimiz hem doğa sporları hemde kültürel gezi etkinliklerimizin tamamı TÜRSAB belgeli acente ile gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda her türlü günübirlik etkinliklerimizde kendi güvenliğimiz ve kurallar gereği araç, acente ve vergi masrafları, daha uzun süreli, konaklamalı etkinliklerimizde ise buna ilaveten misafirlerimizin sehayat sigortası, ek taşıt maliyeti vb masraflar maliyetlerimize dahil edilmektedir.

Etkinlik ödemesini tamamlayan katılımcıların belirlenen süre dahilinde iptal/iade talepleri, etkinlik sonrasında ve maliyet paylaşım hesabının tamamlanmasını müteakip yapılır.

dogadakiler.com ortak web yayın platformudur ve etkinliklerimize her iki platformdan yapılan katılımlar dikkate alınır.

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentası ( 07TURİZM, TÜRSAB A12985 BELGE NOLU ACENTA ) tarafından organize edilmektedir.
26 Ekim Cumartesi

123 Gün Sonra Başlayacak


Limit : 45 Kişi
Kalan : 44 Kişi
Tahmini : 499

Etkinlikler Paylaşım Esasına Göre Maliyetlendirilir

ETKİNLİĞE KATIL
Soru Cevap